Hoşgeldiniz Bugün 28 Kasım 2021 Pazar

Toprak Otogaz Hakkında

Kurucumuz Ahmet Toprak 1970 yılında sektöre adımını atarak 1978 yılında kendi firması olan Toprak Otogaz'ı kurmuş olup oto servis hizmetlerini vermeye başlamıştır. 1997 yılına kadar Oto Bakım ve Onarım, Oto Elektrik ve Oto ses Sistemleri hizmetleri vermiştir. 1997 yılında, benzin fiyatlarının hızla artması sonucu LPG sistemiyle tanışan Türkiye’de, Toprak Otogaz LPG ve CNG Servisi'ne dönüşen firmasıyla, LPG sistemleri montaj işinde de ilkler arasına girdi.

Bugüne kadar yüzlerce araca montaj yapan firmamız, yurtiçi ve yurtdışında en yaygın kullanılan LPG sistemlerinden LOVATO, ATİKER, PRINS, BRC ve ZAVOLI ürünlerini kullanmaktadır.

LPG sistemlerinin yaygınlaşma sürecinin her aşamasında edinilen bilgi ve deneyim, işin ehli teknik ekip, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, kaliteden ödün vermeyen anlayış ile müşterilerimizin memnuniyetlerini güven duygusu içinde dostlarıyla paylaşması sayesinde LPG montaj sektöründe TOPRAK OTOGAZ, Adana ve çevre illerinde isminin saygın bir yer edinmesini sağlamıştır.

Montajlarımız TSE standartlarına ve ISO 9001-2000 kalite şartlarına uygun olarak yapılmaktadır ve kullanılan ürünler ve montaj 2 (iki) yıl garantilidir.

Ürünlerimizin kalitesi, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile gerek Adana gerekse de çevre illerdeki müşterilerin ilk tercihi olma gururunu yaşamaktayız.

Neden Toprak Otogaz ;

  • Müşterilerimize karşı daima dürüst olduğumuz ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tuttuğumuz için.
  • Ürün kalitesini ve ürün portföyünü her geçen gün geliştirdiğimiz için.
  • Çalışanlarımıza kendilerini geliştirebilecek fırsat ve olanaklar sunarak kaliteyi artırdığımız için.
  • Üstün kalitenin sadece bize değil ülkemize de prestij getireceğinin bilinciyle hareket ettiğimiz için.
  • Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösterdiğimiz için.

 

Firmamızda her türlü araca LPG sistemi montajı yapılmaktadır. Görmek istediğiniz montaj fotoğraflarını referanslarımız bölümünden inceleyebilirsiniz.